زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آخرين اخبار

1397/7/4 چهارشنبهمعاون وزیر راه و شهرسازی:
ایثارگران الگوی استقامت در جنگ اقتصادی هستند
معاون وزیر راه و شهرسازی در جمع ایثارگران شرکت ساخت وتوسعه گفت: مجاهدت‌ و پایمردی‌های ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس الگوی مناسبی برای استقامت در شرایط جنگ اقتصادی کشور است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور؛  صبح امروز مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور معاون وزیر راه شهرسازی، معاون توسعه مدیریت و منابع و ایثارگران شرکت ساخت و توسعه برگزار شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در این جلسه ایثارگران را یادگار روزهای استقامت و پایمردی رزمندگان در دوران جنگ دانست وگفت:‌ روحیه ایثارگری باید سرمشق و الگوی در هر سازمان و نهادی قرار گیرد.
خیراله خادمی از ایثارگران به عنوان نماد پایداری در کشور یاد کرد و افزود: مجاهدت‌ و پایمردی‌های ایثارگران در  این دوران الگوی مناسبی برای شرایط فعلی و جنگ اقتصادی کشور است.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه حضور تعداد کثیری از ایثارگران را در میان همکاران نشان  خیر و برکت برای سیستم عنوان کرد و گفت:‌  پیروزی ما در جنگ می‌تواند نمونه‌ی عینی برای سخت‌کوشی و استمرار در راه رسیدن به هدف، سرلوحه در تمام امور زندگی قرار گیرد.
خادمی تاکید کرد: تکریم و گرامیداشت  ایثارگران ارج نهادن به روحیه ایثار و ازخودگذشتگی است.
وی نقش ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس  را در شرایط امروز کشور بسیار خطیر دانست و گفت: همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز اشاره کرده اند جنگ هنوز ادامه دارد و امروز تنها صحنه جنگ عوض شده است و بایست جهاد در راه خدا ادامه داشته باشد تا بتوانیم با یاری خداوند از این عرصه نیز با سربلندی بیرون بیاییم.
در پایان این جلسه ایثارگران مشکلات و دغدغه‌های خود را با معاون توسعه مدیریت و منابع در میان گذاشتند و شاپور پولادی اظهار امیدواری کرد تا بزودی شاهد رفع این مشکلات باشیم.  
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.