زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آخرين اخبار

1397/6/31 شنبهمعاون توسعه مدیریت و منابع خبر داد:
راه اندازی سامانه الکترونیک صورت کارکرد پروژه ها در شرکت ساخت
معاون توسعه مدیریت و منابع از راه‌اندازی سامانه الکترونیکی تهیه، ارسال و بررسی صورت کارکرد پروژه ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: شرکت ساخت وتوسعه در حوزه فناوری اطلاعات در بین زیرمجموعه‌های وزارت راه و شهرسازی جزء برترین‌ها است و از سوی کمیسیون توسعه دولت الکترونیک در بین 93 دستگاه اجرایی جایگاه هشتم کشوری در حوزه فناوری اطلاعات را کسب کرده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، شاپور پولادی ضمن اعلام این خبر در تشریح عملکرد معاونت توسعه مدیریت و منابع گفت:‌ نوسازی و تحول اداری به منظور ارتقاء بهره‌وری از مهمترین وظایف است که طراحی فرآیندها و مهندسی مجدد روش‌های انجام کار متناسب با فناوری‌ها و شرایط روز بخش مهمی از برنامه‌های این معاونت همسو با اهداف شرکت است.
وی شفاف‌ سازی رویه‌ها و سیستم گردش اطلاعات را یکی از مهمترین اهداف برشمرد و توضیح داد:‌ ایجاد  و توسعه سامانه‌های الکترونیکی و پورتال شرکت در بخش‌ها و معاونت‌های مختلف موجب حذف مراجعه حضوری پیمانکاران و مشاورین شده است به طوری که از طریق سیستم اتوماسیون اداری مکاتبات در هر سطح  از شرکت انجام می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع ادامه داد: این دسترسی در کلیه سطوح و معاونت‌های شرکت ایجاد شده که علاوه بر صرفه‌جویی در وقت موجب کاهش هزینه‌های جاری پیمانکاران و مشاوران نیز می‌شود.
پولادی اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات را مثبت ارزیابی کرد وافزود: شرکت ساخت وتوسعه در این حوزه در بین سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه‌ وزارت راه  وشهرسازی جزء برترین‌ها است و از سوی کمیسیون توسعه دولت الکترونیک در بین 93 دستگاه اجرایی جایگاه هشتم کشوری در حوزه فناوری اطلاعات را کسب کرده است.
وی شرکت ساخت را مجری سامانه ارزیابی تملک در کل وزارت راه و شهرسازی معرفی و عنوان کرد: در بخش نرم‌افزار نیز با استفاده از ظرفیت‌های دولت الکترونیک با ایجاد سامانه‌های مختلف حقوقی، پرسنلی، مالی، حقوق و دستمزد، مناقصه‌ها و مزایده‌ها و کنترل پروژه گام‌های مهمی برداشته شده است.
پولادی تاکید کرد: پیاده سازی بانک اطلاعاتی متمرکز و جامع در شرکت و برقراری ارتباط بین سامانه‌های ایجاد شده نیز بخش دیگری از برنامه‌های این معاونت در سالجاری است.
معاون توسعه مدیریت و منابع همچنین از راه‌اندازی سامانه الکترونیکی تهیه، ارسال و بررسی صورت کارکرد پروژه ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این اقدام موجب حذف فرآیندهای اداری و تسهیل ارتباط میان شرکت و ارباب رجوع خواهد بود.
پولادی با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی در شرکت ساخت وتوسعه اظهار داشت: حق دسترسی آسان و سریع به خدمات و فرصت‌های اداری برای همه شهروندان به شکل غیرحضوری و با استفاده از خدمات الکترونیکی و همچنین میز خدمت در صورت مراجعه حضوری به شرکت بخش دیگری از خدمات ارایه شده در راستای رعایت حقوق شهروندی در شرکت ساخت و توسعه است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.