زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آرشیو اخبار

1398/2/18 چهارشنبهبازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های زیرساختی استان همدان
بزودی؛ بزرگراه ملایر-توره تکمیل می شود
معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان همدان گفت: تنها 6 کیلومتر از از باند دوم محور ملایر- توره باقی مانده که با تکمیل آن در آینده ای نزدیک یکی از محورهای مهم مواصلاتی استان که نقش مهمی در ترانزیت کالا و مسافر از پایتخت به بندر امام‌خمینی زیرعبور قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی صبح امروز به منظور بازدید از پروژه‌های راهسازی همدان به این استان سفر کرد و در خصوص باند دوم محور ملایر- توره گفت:‌ این محور یکی از مهمترین مسیرهای ترانزیتی تهران به بندرامام خمینی است و در حال حاضر تنها 6 کیلومتر آن باقی مانده که 3 کیلومتر آسفالت شده و 3 کیلومتر دیگر نیز بیس ریخته شده و با تامین به موقع اعتبار به زودی به صورت  بزرگراه در دسترس هموطنان قرار خواهد گرفت.
معاون وزیر راه و شهرسازی در این سفر از عملیات بهسازی محور جوکار- تویسرکان بازدید و اعلام کرد:     ایمن سازی و احداث دوربرگردان این مسیر حدفاصل روستای حسین‌آباد طراحی شده است و به محض تکمیل شدن مطالعات مفصل‌تر به منظور تایید نهایی به شورای ترافیک استان همدان ارسال خواهد شد.
خادمی از پیشرفت 60 درصدی محور نهاوند- آورزمان خبر داد و گفت: عملیات اجرایی هشت کیلومتر از این محور از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و عملیات اجرایی 22 کیلومتر از باند دوم این محور به مناقصه رفته  و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
وی افزود: 9 کیلومتر از این محور باقی مانده است که به زودی تعیین تکلیف خواهد شد. با تکمیل شدن این مسیر هم ترانزیت کشور از غرب به مرکز تسهیل خواهد شد و هم در تسهیل سفر به عتبات عالیات نقش مهمی خواهد داشت.
معاون وزیر راه و شهرسازی در این سفر همچنین از محور نهاوند- فیروزان- کنگاور بازدید کرد و بیان داشت: این پروژه به طول 55 کیلومتر و با اعتبار 3 میلیارد تومان تعریف شده است که در حال حاضر 15 کیلومتر از سمت نهاوند تا پل حاجی علی‌مراد تکمیل و زیرعبور ترافیک قرار دارد و عمیات اجرایی 6.2 کیلومتر دیگر نیز به اداره کل راه و شهرسازی استان همدان تفویض شده و عملیات اجرایی 4 کیلومتر  انتهایی نیز به تازگی آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه در بازدید از محور نهاوند- بروجرد نیز اعلام کرد: عملیات اجرایی باند دوم در این محدوده انجام شده و تنها 3 کیلومتر از مسیر و اجرای دال و تیر پل بزرگ شعبان  باقی‌ مانده که کل مسیر به بزرگراه تبدیل شود و تا پایان این فصل نیز تکمیل خواهد شد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.