زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آخرین اخبار و وقایع

1398/11/16 چهارشنبهمعاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
افتتاح 422 کیلومتر راه و بزرگراه به مناسبت دهه فجر
معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح 422 کیلومتر مسیرهای بزرگراهی و راه اصلی در سراسر کشور به مناسبت ایام مبارک دهه فجر خبر داد و گفت: برای احداث این مسیرها که بخشی از آنها در کریدورهای ترانزیتی بین المللی واقع شده اند از ابتدای احداث تا کنون 16 هزار و 578 میلیون ریال هزینه شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی ضمن اعلام این خبر افزود: برنامه ریزی و مقدمات بهره برداری از این مسیرها از ابتدای سال جاری آغاز شده است، به طوریکه با توجه به نیاز ترافیکی و برای رفاه مردم، تا کنون هر تعداد از این میزان آماده شده به صورت آزمایشی زیرعبور قرار گرفته است و در حال حاضر به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی قسمت هایی از کریدورهای ترانزیتی ساحل جنوبی کشور به طول 51 کیلومتر، 40 کیلومتر از کریدور سراسری غرب کشور و 48 کیلومتر از کریدور چابهار به سمت بیرجند و مشهد را از جمله پروژه های آماده افتتاح به مناسبت دهه فجر عنوان کرد.
وی افزود: تبدیل راه ها به بزرگراه در محورهای پرتردد و تکمیل کریدورهای ترانزیتی بزرگراهی از جمله برنامه های توسعه بزرگراه ها در کشور است که در همین راستا 422 کیلومتر مسیر بزرگراهی احداث و به بهره برداری می رسد. 
خادمی با بیان اینکه پراکندگی این پروژه ها سراسر کشور را پوشش می دهد اظهار داشت: توجه به معیارهای توسعه پایدار در برنامه ریزی های مرتبط سبب شده تا توسعه شبکه راه ها در سراسر استان های کشور در دستور کار باشد و به همین دلیل است که امروز شاهد افتتاح این پروژه ها در استان های مختلف هستیم.  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه استان های اصفهان، ایلام، آذربایجان غربی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان سمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران و هرمزگان را استان هایی اعلام کرد که به مناسبت دهه فجر در آنها پروژه راه و بزرگراه افتتاح می شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
.