زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

آخرین اخبار و وقایع

1398/10/7 شنبهمعاون وزیر راه و شهرسازی:
17 کیلومتر از محور ساری- تاکام تا دهه فجر تکمیل می‌شود
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 17 کیلومتر از محور ساری- تاکام تا دهه فجر امسال آماده بهره‌برداری می‌شود و بدین ترتیب ترافیک کوتاه‌ترین مسیر دسترسی شهر ساری به سمنان برطرف خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی در بازدید از محور ساری- تاکام این پروژه را بخشی از کریدور میانبر شمال- جنوب دانست و گفت: این پروژه 21 کیلومتر و در دو قطعه اجرایی در حال احداث است. هم اکنون دیوارسازی‌های پایین دست و زیرسازی در قطعه یک به طول 13 کیلومتر به اتمام رسیده و دیوارسازی‌ و زیرسازی در بخشی از قطعه دو نیز انجام شده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر بخش عمده محور در مرحله اجرای روسازی بتنی است  و همچنین توسط دو اکیپ اجرایی عملیات آسفالت در حال انجام است.
خادمی با توجه به پیشرفت عملیات اجرایی پروژه اظهار داشت: 17 کیلومتر از محور ساری- تاکام در دهه فجر آماده بهره‌برداری می‌شود و بدین ترتیب ترافیک کوتاه‌ترین مسیر دسترسی شهر ساری به سمنان برطرف می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص عملیات اجرایی بخش باقیمانده محور گفت: همزمان عملیات اجرایی 4 کیلومتر باقیمانده نیز در دست اقدام بوده و برنامه ریزی شده است تا طی 4 ماه تکمیل شود.
وی با تاکید بر اهمیت بهره‌برداری از این محور افزود: محور ساری- تاکام یکی از نقاط شریانی منطقه است که ترافیک در آن به ویژه تعطیلات و آخر هفته‌ها گاهی به 10 کیلومتر  می‌رسد و می‌توان حجم ترافیک جاده ساری به کیاسر در ایام بهار و تابستان و به ویژه در ایام نوروز را با جاده‌های ارتباطی پایتخت به شمال کشور مقایسه کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
.