زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار رسيدگي به شكايات

1396/8/6 شنبه
شرکت ساخت وتوسعه پیشتاز پدافند غیرعامل
در همایش پدافند غیرعامل و مصون‌سازی زیرساخت‌های حمل و نقل که به مناسبت هفته پدافند غیرعامل برگزار شد مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، پاسخگویی به شکایات و پدافند غیرعامل شرکت ساخت وتوسعه به عنوان مدیرنمونه در این حوزه برگزیده شد.
به گزارش روابط  عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، با همکاری وزارت راه و شهرسازی و سازمان پدافند غیرعامل کشور همایش پدافند غیرعامل و مصون سازی زیرساخت‌های حمل و نقل برگزار شد و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، پاسخگویی به شکایات و پدافند غیرعامل شرکت ساخت وتوسعه به عنوان مدیرنمونه در این حوزه برگزیده شد.
رییس سازمان پدافند غیرعامل در این تقدیرنامه خطاب به مهدی سندگل نظامی آورده است:‌
"پدافندغیرعامل به عنوان صلح‌آمیزترین و اثربخش‌ترین شیوه دفاعی کشور است و همواره مصونیت و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از تهدیدات دشمنان، مرهون تلاش‌های پرصلابت مردان و زنان وارسته‌ای بوده است که درعرصه پدافندغیرعامل تلاش و مجاهدت می‌کنند.
به تاسی از سیره ارزشمند و از باب "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" لازم می‌دانم از حضور فعال و تحسین برانگیز، تلاش مجدانه و از خودگذشتگی صادقانه و اهتمام جنابعالی در حوزه پدافند غیرعامل تقدیر و تشکر نمایم. چه اینکه تکریم نخبگان و بزرگوارانی چون جنابعالی که با تعهد، تدبیر و حسن نیت در گسترش و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در کشور فعالیت می‌نمایند، برای این مرز و بوم فاخر و ماندگار است.
امید است تحت توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و برنامه‌‌های ولت تدبیر و امید موفق و موید باشید."
در این همایش ضمن تاکید بر مصون‌سازی پروژه‌های زیرساختی حمل و  نقل در حوزه پدافند غیرعامل به جنبه‌های مختلف این موضوع و روش‌های کاهش آسیب‌پذیری پرداخته شد و همچنین از کتاب "الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در طرح‌های توسعه و عمران شهری" نیز رونمایی شد.
گفتنی است از 6 تا 12 آبان ماه هفته پدافند غیرعامل با شعار "پدافند غیرعامل، حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی کشور نامگذاری شده است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.