زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1398/8/22 چهارشنبه
دستور وزیر راه و شهرسازی برای حل مشکلات قرارداد روسازی محور راور- دیهوک
معاون ساخت وتوسعه راه‌ها از بازدید وزیر راه وشهرسازی از محورکرمان - راور- دیهوک خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت این محور در اتصال مرزها و استان‌های شمال شرقی به استان‌های جنوب و جنوب غربی کشور، مهندس اسلامی نسبت به حل مشکلات قرارداد روسازی قطعات آماده آسفالت دستورات مقتضی را صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، محمدرضا کدخدا زاده  در بازدید وزیر راه و شهرسازی از محور کرمان - راور- دیهوک با اشاره به اهمیت این بزرگراه در کریدور جنوب به شمال شرق کشور گفت:‌ این مسیر یکی از مهم‌ترین پروژه‌های بزرگراهی کشور و استان کرمان است و بخشی از محور ترانزیتی و شریانی این کریدور به حساب می آید که حلقه اتصال بنادر جنوبی به پایانه مرزی ماهی‌رود در استان خراسان جنوبی و کشورهای آسیای میانه است.
معاون ساخت وتوسعه راه‌ها ادامه داد: بزرگراه کرمان- راور دیهوک به طول ۴۵۰ کیلومتر در استان‌های کرمان و خراسان جنوبی واقع شده است که از این میزان 188کیلومتر آن در استان کرمان قرار دارد.
کدخدا زاده ضمن اشاره به بهره‌برداری از 90 کیلومتر این محور در استان کرمان افزود: ۹۸ کیلومتر از این محور در دست اجرا است.
معاون ساخت وتوسعه راه‌ها در خصوص اهمیت این محور در شبکه حمل و نقل کشور گفت:‌ این بزرگراه به عنوان یکی از محورهای مهم در انتقال ترافیک جنوب کشور به استان‌های مرزی در شمال شرق محسوب می‌شود و در صورت تکمیل  شدن آن، علاوه بر تسهیل عبور و مرور، در کاهش تلفات جاده‌ای نیز نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.
کدخدا زاده بازدید وزیر راه و شهرسازی از این محور را در راستای حل مشکلات قرارداد روسازی قطعات آماده آسفالت این محور موثر دانست و گفت:‌ در صورت رفع مشکل قرارداد پیمانکاران و تامین قیر، تا پایان سال مالی 98، 50 کیلومتر از این محور زیر عبور قرار می‌گیرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.