زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1398/2/4 چهارشنبه
مشاور مدیرعامل در امور بانوان انتخاب شد
مدیرکل منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه خبر داد: با رای اکثریت همکاران خانم، راضیه افرازه به عنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، روز گذشته طی جلسه‌ای با حضور مدیرکل منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه و با رای اکثریت همکاران خانم، راضیه افرازه در میان چهار کاندیدا به عنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان انتخاب شد.
یحیی سهرابی در خصوص اهمیت مشاور امور بانوان در شرکت توضیح داد و گفت: بررسی زمینه‌های توانمندی بانوان با هدف افزایش نقش و حضور موثرتر آنها در امور اداری، رسیدگی به مشکلات بانوان و تلاش برای بهبود شرایط کاری و بهره‌گیری از توانمندی‌ها و تخصص جوانان و بانوان همکار بخشی از وظایف مشاور مدیرعامل در امور زنان است.
وی مشاور مدیرعامل در امور بانوان را پل ارتباطی میان بانوان و مدیرعامل برشمرد و افزود: مجموعه زنان همکار در شرکت ساخت وتوسعه دارای تجارب و سوابق کاری ارزشمندی هستند و انتظار می‌رود که از این سرمایه در حوزه کاری استفاده شود و در این میان نقش مشاور در حفظ و ارتقا این جایگاه بسیار موثر است.
در ادامه این جلسه کاندیداها از اهمیت نقش زنان در محیط اداری صحبت کردند و خواستار همکاری بیشتر بانوان در رسیدگی به امور مرتبط شدند تا بتوانند در انتقال خواسته‌ها و انتظارات آنان موفق عمل کنند.
شایان ذکر است: افرازه دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت اجرایی است و 24 سال سابقه کاری در حوزه راه، راه‌آهن و بنادر دارد.
 
 
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.