زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1397/12/19 يكشنبهسرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها:
شفاف سازی امور و یکپارچگی اطلاعات با سامانه‌های الکترونیکی
سرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها شفاف‌سازی امور و یکپارچگی اطلاعات را از مزایای راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیکی عنوان کرد و گفت: به منظور سهولت در دسترسی و افزایش سرعت و دقت مقرر شده است تا تمامی صورت وضعیت‌ها در سامانه (پی وب) به صورت الکترونیکی ثبت شود و در همین راستا فرآیند تهیه و رسیدگی به تعدادی از پروژه‌ها در بخش راه و آزادراه از مرحله پیمانکاری تا ذیحسابی به صورت الکترونیکی به ثبت رسیده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، جلسه بررسی عملکرد پیمانکاران، مشاوران و حوزه‌های مختلف کارفرما در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی (سامع) و سامانه الکترونیکی صورت وضعیت‌ها (پی وب) با حضور رییس هیات مدیره شرکت ساخت وتوسعه، معاونین، مدیران کل اجرایی و کارشناسان کنترل پروژه برگزار شد.
سعید پیروز‌فر راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیکی را گام مهمی در راستای شفاف‌سازی امور و یکپارچه شدن اطلاعات دانست و گفت: این اقدامات موجب حذف فرآیندهای اداری و تسهیل ارتباط میان شرکت و ارباب رجوع خواهد بود و از طرفی منجر به پیاده سازی بانک اطلاعات منسجم در خصوص هر پروژه می‌شود.
وی این اطلاعات را ابزار کارآمدی در تصمیم‌گیری‌های کلان شرکت معرفی کرد و افزود:‌ ایجاد بانک‌های اطلاعاتی و تکمیل و کنترل دقیق اطلاعات نه تنها از طولانی شدن روند کارها جلوگیری می‌کند بلکه موجب دسترسی آسان به وضعیت هر پروژه برای برنامه‌ریزی‌های بعدی خواهد بود.
سرپرست دفتر مدیریت پروژه‌ها همچنین سامانه الکترونیکی صورت وضعیت‌ها را فعال اعلام کرد وگفت: تاکنون فرآیند تهیه و رسیدگی به وضعیت حدود چهار فقره صورت وضعیت در معاونت راه و هفت فقره در معاونت آزادراه‌ها به صورت تمام الکترونیکی به ثبت رسیده است و این روند باید هرچه سریعتر برای تمامی پروژه‌ها اجرایی شود.
پیروز‌فر افزود: با برنامه‌ریزی دقیق مقرر شدکلیه صورت وضعیت‌ها بعد از این صرفا به صورت الکترونیکی تهیه و رسیدگی شود.  
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.