زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1397/10/20 پنجشنبه
کسب نشان لیاقت و ارزش‌آفرینی ملی از سوی شرکت ساخت وتوسعه
عضو هیات مدیره شرکت ساخت و توسعه خبر داد: شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از سوی جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) در میان بیش از 100 دستگاه دولتی و خصوصی موفق به کسب نشان پنج ستاره لیاقت و ارزش آفرینی ملی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل ونقل کشور، علی اکبر قبادی از کسب نشان پنج ستاره لیاقت و ارزش آفرینی ملی از سوی ششمین جشنواره ملی حاتم خبر داد و در این خصوص گفت: این جشنواره با همکاری وزارت کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت و ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با موضوع توانمند‌ سازی اقتصاد ملی برگزار شد.
سرپرست معاونت برنامه ریزی افزود: شرکت ساخت وتوسعه در میان بیش از 100 دستگاه دولتی و خصوصی به دلیل همگام بودن برنامه‌ها در راستای تقویت فرهنگ جهادی در ایجاد ارزش افزوده، تولید ثروت، بهره‌وری، کارآفرینی، سرمایه‌گذاری و اشتغال مولد موفق به کسب نشان پنج ستاره لیاقت و ارزش آفرینی ملی شد.
قبادی ارزیابی دستاوردها در این جشنواره را همسو با حمایت از تولید ملی اعلام کرد و افزود: برگزیدگان این جشنواره شرکت‌ها و بنگاه‌ هایی هستند که بر مبنای اسناد بالادستی و سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی عمل کرده‌‌اند.
وی محورهای مصوب برای دریافت این نشان را در 15 بند توضیح داد و گفت: اجرای موفق پروژه‌های عظیم ملی با استفاده از توان و تخصص بومی وملی و انجام موفق پروژه‌های مرتبط با سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی دو محور اصلی این جشنواره در ارزیابی اقدامات دستگاه‌‌های دولتی و بنگاه‌های اقتصادی در نظر گرفته شده است.
این عضو هیات مدیره شرکت تاکید کرد:‌ بهره‌برداری بیش از 557 کیلومتر راه، راه‌آهن و آزادراه در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی تا شهریور ماه سالجاری یکی از مهمترین ارکان انتخاب شرکت ساخت وتوسعه در این جشنواره معرفی بوده است. 
 گفتنی است: شورای سیاست‌گذاری و راهبردی این جشنواره متشکل از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، قوه قضاییه، نهاد ریاست جمهوری، وزارتخانه‌های اقتصادی و صنعتی، سازمان‌های وابسته به دولت، تشکل‌های صنفی و صنعتی بخش خصوصی، اتاق‌های سه گانه بازرگانی، تعاون و اصناف است.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.