زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1397/9/25 يكشنبه میرشفیع در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته خبر داد:
مناقصه قطعه پایانی آزادراه قزوین- رشت برگزار شد
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته خبر داد: قطعه پایانی آزادراه قزوین- رشت به طول 8.5 کیلومتر حدفاصل منجیل تا رودبار به مناقصه رفته است و به زودی با مشخص شدن برنده، عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، سید حسین میرشفیع امروز از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته بازدید کرد  و در خصوص آزادراه قزوین- رشت گفت: قطعه باقی مانده از آزادراه قزوین- رشت به طول 8.5 کیلومتر حدفاصل منجیل تا رودبار به مناقصه رفته است و با مشخص شدن برنده مناقصه عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
وی تکمیل شدن این قطعه را موجب حذف ترافیک موجود در شهر رودبار دانست و افزود: بیش از 5.5 کیلومتر از قطعه پایانی را پل و تونل تشکیل می دهد که با در نظر گرفتن هزینه های بالای اجرا و مسائل فنی و جغرافیایی در این محدوده عملیات اجرایی با تاخیر مواجه شد.
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها همچنین پیشرفت فیزیکی آزادراه کنارگذرجنوبی تهران را مثبت ارزیابی کرد و بیان داشت: تمام تلاش ما این است تا این آزادراه سال آینده در عید غدیر خم زیرعبور ترافیک قرار گیرد و بدین ترتیب بخش عمده ای از ترافیک پایتخت  ناشی از عبور وسایل نقلیه ترانزیتی از بین خواهد رفت.
میرشفیع در ادامه اظهار داشت: با توجه به هدف گذاری سال 1397 برای بهره برداری از 280 کیلومتر آزادراه جدید، از ابتدای سالجاری تاکنون  زیرسازی 150 کیلومتر آزادراه به اتمام رسیده است که با تکمیل شدن باقی عملیات اجرایی زیرعبور ترافیک قرار می گیرند.
وی تاکید کرد:  عملیات روسازی در آزادراه جنوبی تهران، کنارگذر شرق اصفهان و آزادراه تبریز- ارومیه  در حال اجرا است و عملیات زیرسازی آزادراه های همت- کرج، تهران- شمال، اراک- خرم‌‌آباد، اصفهان- شیراز در حال تکمیل شدن و در مرحله اجرای روسازی است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.