زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1397/9/21 چهارشنبهبا حضور معاون وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت؛
تودیع و معارفه مدیرکل دفتر مشارکت و جذب سرمایه
معاون وزیر راه و شهرسازی در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل دفتر مشارکت و جذب سرمایه گفت:‌ با توجه به کمبود نقدینگی و منابع اعتباری نیاز است اقدامات اساسی در جذب منابع جدید و استفاده از روش‌های نوین تامین مالی پروژه‌ها صورت گیرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر مشارکت و جذب سرمایه برگزار و با حکم معاون وزیر راه و شهرسازی سید محمود علمایی جایگزین غلامرضا عزیزی شد.
خیراله خادمی با اشاره به برخی موانع در استفاده از اسناد خزانه اسلامی به ویژه در پرداخت مطالبات پیمانکاران افزود: با در نظرگرفتن مشکلات مطرح شده، در حال حاضر یکی از راهکارهای سازنده برای تامین منابع مورد نیاز پروژه‌های زیرساختی، استفاده از سایر منابع اعتباری نظیر فاینانس‌های داخلی و خارجی است.
معاون وزیر راه و شهرسازی اصلاح و تدوین قوانین جدید در این حوزه را موثر دانست و ادامه داد: ‌با توجه به کمبود نقدینگی و منابع اعتباری نیاز است اقدامات اساسی با جذب منابع جدید و استفاده از روش‌های نوین تامین مالی پروژه‌ها صورت گیرد.
گفتنی است در این مراسم ضمن تقدیر از اقدامات و تلاش های غلامرضا عزیزی، محمود علمایی به عنوان مدیرکل مشارکت و جذب سرمایه شرکت معرفی شد.
خیراله خادمی در ابلاغ خود خطاب به سید محمود علمایی آورده است:
"نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان مدیرکل دفتر مشارکت و جذب سرمایه منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با بهره‌گیری از امکانات، استعداد‌ها و ظرفیت‌های موجود و هماهنگی با مجموعه کارشناسان و مدیران شرکت متبوع زمینه را برای دستیابی به اهداف زیر محقق نمایید:
* برنامه‌ریزی به منظور جذب حداکثری سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در چارچوب قوانین موجود
* هماهنگی و کمک برای شناسایی محدودیت‌ها و موانع جذب سرمایه در پروژه‌های زیرساختی و ارایه راهکارهای لازم به نهادهای ذیربط برای اصلاح یا تسهیل قوانین و آیین‌نامه‌ها
*اصلاح و بهبود روش‌های سرمایه‌گذاری برای افزایش نرخ بازده سرمایه‌گذاری داخلی در پروژه‌های زیربنایی
امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد اهداف شرکت، موفق و موید باشید."
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.