زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1397/8/28 دوشنبههمزمان با سفر رییس جمهور صورت گرفت؛
آغاز عملیات اجرایی محور خوی- قطور- رازی
معاون وزیر راه وشهرسازی خبر داد: همزمان با سفر رییس جمهور به استان آذربایجان غربی در راستای تسهیل ارتباط کریدور ترانزیتی شماره 10 به شاخه اتصالی به مرز ترکیه، عملیات اجرایی راه اصلی خوی- قطور- رازی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی از آغاز عملیات اجرایی راه اصلی خوی- قطور رازی همزمان با سفر رییس جمهور به استان آذربایجان غربی خبر داد و گفت:‌ این محور بنا بر تاکید رییس جمهور، یکی از جاده‌های مهم در استان آذربایجان غربی و یکی از نزدیک‌ترین مسیرهای منتهی به شهرهای شرقی در کشور ترکیه محسوب می‌شود.
وی بهره‌برداری از راه اصلی خوی- قطور- رازی را تسهیل کننده ارتباط کریدور ترانزیتی شماره 10 به شاخه اتصالی بسیار مهم منتهی به مرز ترکیه دانست و افزود:‌ با تکمیل این بزرگراه تردد مابین استان‌های شمال غرب کشور با مرز رازی در شهرستان خوی تسهیل می‌شود.
 خادمی تاکید کرد:‌ مرز رازی- خوی-کاپی‌کوی ترکیه از پایانه‌های مهم مرزی ایران با کشور ترکیه و به عنوان سومین مرز رسمی ایران و ترکیه در آذربایجان غربی است که نقش بسزایی در توسعه و رونق تجارت بین دو کشور ایفا می کند.
 مدیر عامل شرکت ساخت وتوسعه بهسازی محور خوی- قطور-  رازی را موجب کاهش تصادفات و ایمن سازی مسیر دانست و عنوان کرد: طول محور 67 کیلومتر است و عملیات تعریض و بهسازی قطعه دو آن امروز آغاز شد.
معاون وزیر راه  وشهرسازی طول قطعه دو این محور  را 29 کیلومتر اعلام و تاکید کرد: عملیات اجرایی 24 کیلومتر در گذشته آغاز شده و قطعه دو این محور با اعتبار 548 میلیارد  ریال نیز امروز آغاز شد.
خادمی در خصوص عملیات اجرایی این پروژه توضیح داد و گفت: 105 هزار مترمکعب خاکریزی، یک میلیون و 200 هزار متر مکعب خاکبرداری، 65 هزار تن آسفالت و 45 هزار تن مترمکعب بتن ریزی در اجرای این بخش از پروژه صورت می‌گیرد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.