زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی ضمن اعلام این خبر افزود: 80 درصد عملیات اجرایی  منطقه یک آزادراه تهران-شمال به طول 32 کیلومتر در دولت یازدهم و دوازدهم انجام شده است.
وی در تشریح عملیات اجرایی انجام شده در سال های اخیر گفت: پیشرفت فیزیکی متوسط سالانه منطقه یک آزادراه تهران-شمال تا پیش از دولت تدبیر و امید 1 درصد بود که این میزان در این سال ها به 16 درصد رسیده است.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه پیشرفت فیزیکی کل پروژه را در ابتدای دولت یازدهم 19 درصد اعلام کرد که این رقم هم اکنون به 100 درصد شده و شاهد افتتاح پروژه هستیم.
خادمی افتتاح منطقه یک آزادراه تهران-شمال را نتیجه تلاش شبانه روزی تیم های اجرایی در سال های اخبر دانست و اظهار داشت: از ابتدای دولت یازدهم عملیات اجرایی در این پروژه به شدت تسریع شد که این مهم با افزایش چشمگیر  همه عوامل صورت پذیرفت.
معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: به عنوان مثال تعداد جبهه های کاری تا پیش از دولت یازدهم 12 و بعد از آن به 180، تعداد پیمانکاران از 2 به 15، تعداد مشاوران از 2 به 16 و تعداد نیروی انسانی از 250 به 2 هزار 475 نفر در دولت تدبیر و امید افزایش یافت.
وی با اشاره به اهمیت افزایش تعداد ماشین آلات در منطقه یک گفت: تا پیش از دولت یازدهم تعداد ماشین آلات 105 دستگاه بود که با برنامه ریزی های صورت گرفته این تعداد به هزار و 100 و تعداد قالب لاینینگ از 3 به 28 افزایش یافت.
خادمی اظهار امیدواری کرد: همانطور که با برنامه ریزی های صورت گرفته و همکاری خوب بنیاد مستضعفان  و وزارت راه و شهرسازی در سال های اخیر، امروز شاهد افتتاح منطقه یک این پروژه هستیم، امیدواریم با تداوم این وضعیت احداث مناطق 2 و 3 این  پروژه نیز در آینده ای نزدیک به سرانجام برسد.
 
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.