زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/11/16 چهارشنبهمعاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
افتتاح 422 کیلومتر راه و بزرگراه به مناسبت دهه فجر
معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح 422 کیلومتر مسیرهای بزرگراهی و راه اصلی در سراسر کشور به مناسبت ایام مبارک دهه فجر خبر داد و گفت: برای احداث این مسیرها که بخشی از آنها در کریدورهای ترانزیتی بین المللی واقع شده اند از ابتدای احداث تا کنون 16 هزار و 578 میلیون ریال هزینه شده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی ضمن اعلام این خبر افزود: برنامه ریزی و مقدمات بهره برداری از این مسیرها از ابتدای سال جاری آغاز شده است، به طوریکه با توجه به نیاز ترافیکی و برای رفاه مردم، تا کنون هر تعداد از این میزان آماده شده به صورت آزمایشی زیرعبور قرار گرفته است و در حال حاضر به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی قسمت هایی از کریدورهای ترانزیتی ساحل جنوبی کشور به طول 51 کیلومتر، 40 کیلومتر از کریدور سراسری غرب کشور و 48 کیلومتر از کریدور چابهار به سمت بیرجند و مشهد را از جمله پروژه های آماده افتتاح به مناسبت دهه فجر عنوان کرد.
وی افزود: تبدیل راه ها به بزرگراه در محورهای پرتردد و تکمیل کریدورهای ترانزیتی بزرگراهی از جمله برنامه های توسعه بزرگراه ها در کشور است که در همین راستا 422 کیلومتر مسیر بزرگراهی احداث و به بهره برداری می رسد. 
خادمی با بیان اینکه پراکندگی این پروژه ها سراسر کشور را پوشش می دهد اظهار داشت: توجه به معیارهای توسعه پایدار در برنامه ریزی های مرتبط سبب شده تا توسعه شبکه راه ها در سراسر استان های کشور در دستور کار باشد و به همین دلیل است که امروز شاهد افتتاح این پروژه ها در استان های مختلف هستیم.  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه استان های اصفهان، ایلام، آذربایجان غربی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان سمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران و هرمزگان را استان هایی اعلام کرد که به مناسبت دهه فجر در آنها پروژه راه و بزرگراه افتتاح می شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.