زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/11/14 دوشنبهاحداث بخش دیگری از کریدور شمال- جنوب
جلسه هماهنگی احداث آزادراه قم- سلفچگان-راهجرد برگزار شد
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: احداث آزادراه قم- سلفچگان- راهجرد به عنوان یکی از حلقه‌های مفقوده کریدور شمال- جنوب کشور از اولویت‌های ما است و با توجه به قرار گرفتن آن در مسیر ترانزیتی به سمت بندر امام خمینی در جنوب کشور تاثیر بسزایی در توسعه اقتصادی منطقه دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، جلسه هماهنگی احداث آزادراه قم- سلفچگان- راهجرد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون امور عمرانی استانداری قم، مدیرکل راه و شهرسازی استان قم، سرپرست شعب بانک ملی استان قم، سرمایه‌گذار این آزادراه، معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها و مدیرکل دفتر مشارکت و جذب سرمایه شرکت ساخت و توسعه برگزار شد.
خیراله خادمی در این جلسه  با تاکید بر اهمیت احداث این آزادراه گفت: در این جلسه مقرر شد بانک ملی ایران پیگیری تامین منابع مالی برای مشارکت و اجرا در احداث این آزادراه را تا 40 درصد برعهده گیرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه اظهار داشت: تصمیم بر این شد تا علاوه بر حضور بخش خصوصی و سرمایه‌گذار پروژه به منظور تسریع در روند احداث این آزادراه پیگیری‌های لازم در خصوص مشارکت بانک ملی ایران از سوی استانداری قم نیز صورت گیرد.
وی در خصوص مزایای احداث این آزادراه توضیح داد و بیان داشت: این آزادراه 110 کیلومتر است که بخش اول آن به طول 35 کیلومتر با عنوان کنارگذر غربی قم اولویت‌ اصلی در احداث آن است.
خادمی آزادراه قم- سلفچگان- راهجرد را موجب تردد ایمن در محورهای مواصلاتی استان قم معرفی کرد و افزود: با توجه به  تاثیر این آزادراه در تکمیل کریدور شمال- جنوب کشور  و عبور از مراکز مهم اقتصادی و تجاری نقش مهمی در توسعه اقتصادی بر عهده دارد.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.