زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/11/2 چهارشنبه
برگزاری جلسه هماهنگی پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش
جلسه هماهنگی پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت‌وتوسعه با حضور معاون مرکز توسعه و سیاست‌های راهبردی وزارت راه شهرسازی و مدیر پروژه مهندسی ارزش در وزارتخانه و سرپرست دفتر مدیریت پروژه و پیمان‌های آزادراه‌ها و مهندسی ارزش در شرکت ساخت توسعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت‌و توسعه زیربناهای حمل‌و‌نقل کشور، سرپرست دفتر مدیریت پروژه و پیمان‌های آزادراه‌ها و مهندسی ارزش در رابطه با این جلسه گفت: به منظور پیاده‌سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت و تنظیم ساز و کارهای آن این جلسه با حضور دکتر صفری معاون  مرکز توسعه و سیاستهای راهبردی وزارت راه و شهرسازی و دکتر دانا مدیر پروژه مهندسی ارزش در وزارتخانه برگزار شد.

مهدی مهری بررسی اقدامات صورت گرفته در زمینه نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت و توسعه را موضوع اصلی این جلسه عنوان کرد و افزود: در این جلسه اقدامات صورت گرفته در زمینه پیاده سازی نظام مهندسی ارزش در شرکت ساخت و توسعه مورد بررسی قرار گرفت. اقداماتی که شامل تهیه دستورالعمل مهندسی ارزش و بهینه سازی پروژه ها و بررسی آن در کمیته فنی و اجرایی شورای فنی، برگزاری سمینار آشنایی با آخرین تغییرات مهندسی ارزش، تدوین برنامه آموزشی مدیریتی و کارشناسی برای سطوح مختلف مهندسی ارزش، معرفی پروژه های مورد نظر برای انجام فرایند مهندسی ارزش در بخش‌های آزادراه و راه‌آهن و انعقاد قراردادهای مربوطه است.

سرپرست دفتر مدیریت پروژه و پیمان‌های آزادراه‌ها و مهندسی ارزش ادامه داد: دکتر صفری با قدردانی از اقدامات صورت‌گرفته، شرکت ساخت‌و توسعه را به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشتاز در اجرای دستور مقام عالی وزارت برای استقرار نظام مهندسی ارزش دانست و بر ادامه اقدامات مطابق برنامه اجرایی کلان و سند راهبردی مهندسی ارزش وزارت راه و شهرسازی تأکید کرد. 

مهری همچنین از تهیه گزارش ماهانه در زمینه اقدامات مهندسی ارزش خبر داد وگفت: مقرر شده تا گزارش اقدامات صورت‌گرفته به صورت منظم و در بازه‌های سه ماهه برای استحضار مقام عالی وزارت تهیه شود و از نمایندگان وزارتخانه در جلسات کارگروه و تیم‌های مهندسی ارزش نیز دعوت به عمل آید.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.