زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/10/14 شنبهبا حضور وزیر راه و شهرسازی در استان گیلان صورت گرفت
آغاز عملیات اجرایی بزرگراه آستارا- آستارا و تقاطع شلمان
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی بزرگراه آستارا- آستارا و تقاطع غیرهمسطح شلمان در استان گیلان با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، روز پنجشنبه ضمن بازدید وزیر راه  وشهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه از پروژه‌های زیرساختی استان گیلان عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شلمان نیز آغاز شد.
در حاشیه این بازدید خیراله خادمی اظهار داشت: تقاطع غیرهمسطح شلمان برای توزیع مناسب ترافیک محور سراسری کناره شمال انتهای کنارگذر لنگرود پیش‌بینی‌شده است که از یک رمپ جهشی به‌ صورت روگذر از بلوار موجود لنگرود- شلمان عبور می‌کند. در این راستا دو رمپ دسترسی بلوار مذکور با کنارگذر نیز احداث‌شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: این تقاطع بر روی کمربندی لنگرود به طول ۲۸۵متر و با 210میلیارد ریال اعتبار  احداث می‌شود.
خادمی احداث کنارگذر شلمان را موجب حذف گره ترافیکی شهر لنگرود اعلام کرد و افزود: به منظور احداث این تقاطع بیش از 5 هزار متر مکعب خاکریزی و بیش از 9 هزار متر مکعب بتن‌ریزی صورت می‌گیرد و هزار تن آرماتور بندی، 8 هزار متر مکعب اساس و زیراساس، 8 هزار تن آسفالت و 80 عدد شمع در این پروژه به کار خواهد رفت.
  وی در ادامه این سفر از فراهم شدن مقدمات آغاز عملیات اجرایی بزرگراه آستارا- آستارا با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت:‌ این بزرگراه به طول 1300 متر و شامل دو دستگاه پل است.
 خادمی یادآور شد: هم اکنون کشور آذربایجان اتوبانی از باکو به آستارا ساخته که قرار است به شبکه راه‌های ایران متصل شود که این بزرگراه نیز  با همین هدف احداث خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی  ادامه داد: با توجه به اهمیت ترانزیت کالا و مسافر بین ایران و کشور آذربایجان در حال حاضر یک پایانه مرزی جدید در بیرون از شهر احداث شده است که این بزرگراه در امتداد مسیر ریلی اتصال به پایانه احداث می‌شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.