زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/10/11 چهارشنبههمزمان با سفر رییس جمهور به استان اردبیل
بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 192 کیلومتر راه و بزرگراه
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: همزمان با سفر رییس جمهور به استان اردبیل و با حضور وزیر راه و شهرسازی 51 کیلومتر بزرگراه در این استان به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی بیش از 141 کیلومتر راه و بزرگراه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی  همزمان با سفر رییس جمهور به استان اردبیل از بهره‌برداری 51 کیلومتر راه وبزرگراه با حضور وزیر راه  وشهرسازی در این استان خبر داد و گفت:‌ بهره‌برداری از باند دوم محور اردبیل- مشگین شهر، محور اردبیل- سرچم و باند دوم سه راهی رضی- امیرکندی پروژه‌هایی هستند که امروز به بهره‌برداری رسیدند.
وی در خصوص بزرگراه اردبیل- مشگین‌شهر گفت: این محور در مسیر اتصال مرکز استان به شهرهای شمالی استان قرار دارد که علاوه بر شهرستان مشگین‌شهر سایر شهرهای شمالی استان نیز با تکمیل این بزرگراه از حمل و نقل ایمن و سریع برخوردار می‌شوند.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: حذف نقاط پر حادثه، کاهش تقاطع‌های همسطح و جدا شدن باند رفت و برگشت از مزایای بهره‌برداری از این پروژه است که امروز 25 کیلومتر آن زیر عبور قرار گرفت.
خادمی بهره‌برداری از باند دوم سه راهی رضی- امیرکندی به طول 7 کیلومتر  با حضور وزیر راه  وشهرسازی را از دیگر دستاوردهای این سفر دانست و گفت: این محور موجب تسهیل ترانزیت کالا و مسافر به کشور جمهوری آذربایجان است و توسعه اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری استان اردبیل را به همراه خواهد داشت.
وی افزود: احداث این واریانت با توجه به وجود نقطه پرحادثه برک‌چای در محور رضی- امیرکندی و عدم امکان اصلاح هندسی مسیر موجب افزایش ایمنی خواهد بود و امروز همزمان عملیات اجرایی 14 کیلومتر دیگر  از این محور نیز آغاز شد.
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه از آغاز عملیات اجرایی 55 کیلومتر از محور اردبیل- سرچم با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت:‌ این محور اصلی‌ترین راه ارتباطی استان اردبیل به مرکز کشور محسوب می‌شود  و تنها راه ارتباطی شهرستان اردبیل با شهرهای جنوبی استان به شمار می‌رود.
خادمی این محور را نزدیک‌ترین مسیر ارتباطی استان اردبیل به شبکه آزادراهی کشور اعلام کرد و اظهار داشت: با تکمیل شدن این محور دسترسی استان اردبیل به آزادراه زنجان- تبریز فراهم خواهد شد.
وی طول این محور را 174 کیلومتر اعلام کرد و گفت: تاکنون 19 کیلومتر از این محور زیر عبور قرار گرفته است، قطعه دو پروژه نیز با پیشرفت فیزیکی 75 درصد در حال  اجراست و باقی مسیر نیز در مرحله انجام مطالعات قرار دارد.
 
عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.