زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/8/13 دوشنبهمعاون ساخت وتوسعه راه‌ها:
آغاز عملیات آسفالت در بزرگراه دشت ارژن- تنگ ابوالحیات
معاون ساخت و توسعه راه‌ها خبر داد: عملیات آسفالت بزرگراه دشت ارژن- تنگ ابوالحیات به عنوان یکی از مهمترین گلوگاه‌های ترافیکی درکریدور غرب به شرق که موجب ارتباط استان‌های شمالی و جنوبی و جنوب غربی کشور می‌شود، آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، محمدرضا کدخدا زاده ضمن اعلام این خبر گفت: این بزرگراه بخشی از محور شیراز- دشت ارژن- قائمیه به طول 123 کیلومتر است که در محور شیراز- اهواز در مسیر کریدور غرب به شرق واقع شده است و مناطق جنوب غربی کشور را به نواحی شرقی متصل می‌کند و تا کنون 102 کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است.
وی ادامه داد: این بزرگراه در دو قطعه به طول 21 کیلومتر در حال اجرا است و با پیشرفت فیزیکی حدود 75 درصد در قطعه یک و حدود 70 درصد در قطعه دو مراحل اجرایی را طی می‌کند.
کدخدا زاده با اشاره به پنج دستگاه پل خاص به طول 313 متر در این بزرگراه افزود: این محور دارای دو دستگاه تونل به طول 625 متر است که عملیات اجرایی پل‌های خاص و لاینینگ تونل تا پایان سالجاری به اتمام می‌رسد.
وی در رابطه با زمان بهره برداری از پروژه اظهار داشت: در حال حاضر عملیات آسفالت در 3 کیلومتر ابتدایی پروژه در حال اجرا است و پیش‌بینی می‌شود در صورت تامین اعتبار مناسب این پروژه  در نیمه دوم سال آینده تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.
کدخدازاده اعتبار مصوب سال 98 این بزرگراه  را 206 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تا پایان سال 97 حدود 900 میلیارد ریال برای ساخت این پروژه هزینه شده و برای تکمیل آن به 1500 میلیارد ریال اعتبار نیاز است در حالی که اعتبار مصوب سال 98 این پروژه 206 میلیارد ریال تعیین شده است.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.