زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/8/13 دوشنبهبه مناسبت روز آمار و برنامه‌ریزی صورت گرفت
تقدیر وزیر راه و شهرسازی از کارشناس آمار شرکت ساخت وتوسعه
در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز ملی آمار و اطلاعات در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، از تلاش‌های سمانه سالمی کارشناس آمار شرکت ساخت وتوسعه در انتشار اطلاعات و آمار دقیق شرکت از سوی وزیر راه وشهرسازی تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی وامور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، مراسم گرامیداشت روز ملی آمار و برنامه‌ریزی با حضور وزیر راه و شهرسازی، رئیس مرکز آمار  ایران، معاونین وزیر و روسای دستگاه‌های تابعه این وزارتخانه برگزار شد و از برگزیدگان حوزه آمار و اطلاعات وزارت راه و شهرسازی، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه توسط وزیر راه و شهرسازی تقدیر به عمل آمد.
سمانه سالمی کارشناس آمار شرکت ساخت وتوسعه، به عنوان یکی از برگزیدگان این حوزه در ارایه دقیق اطلاعات نیز با ارائه لوح سپاس از سوی وزیر راه و شهرسازی مورد تقدیر قرار گرفت.
وزیر راه و شهرسازی در این لوح سپاس خطاب به وی آورده است:
"آمار و اطلاعات پایه و اساس برنامه‌ریزی و مدیریت و از حلقه‌های توسعه به شمار می‌رود. بدون در دست داشتن آمار کافی، دقیق و به هنگام، امکان برنامه‌ریزی، تعیین اهداف و دستیابی به نتایج مطلوب امکان پذیر نمی‌باشد.
تلاش‌های ارزشمند و قابل سرکار عالی در به انجام رساندن مسئولیت‌های خود در حوزه آمار و اطلاعات در سال 1398 و به ثمر رساندن اهداف سازمانی، قابل تقدیر است.
امید است با اتکال به پرودگار یکتا در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) در دستیابی به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش موفق باشید."

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.