زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/7/17 چهارشنبه
چهارمین جلسه شورای مدیران حراست‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی برگزار شد
چهارمین جلسه شورای مدیران حراست‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، رییس مرکز حراست وزارتخانه و مدیران کل حراست‌های تابعه در شرکت ساخت وتوسعه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، جلسه شورای مدیران حراست‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، رییس مرکز حراست وزارتخانه و مدیران کل حراست‌های تابعه در شرکت ساخت وتوسعه برگزار شد.
 در این جلسه مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه ضمن تاکید بر نیروی انسانی متخصص، عملکرد شرکت ساخت و توسعه را در سه حوزه راه، راه‌آهن و آزادراه تشریح و ضمن بررسی مشکلات و موانع موجود به ویژه در حوزه اعتبارات، راهکارهای پیشنهادی را مطرح کرد.
در ادامه جلسه رییس مرکز حراست وزارت راه وشهرسازی با اشاره به حجم فعالیت‌های این وزارتخانه اظهار داشت: دوعامل کارآمدی و سلامت سازمانی عامل موفقیت سازمان‌ها است و حراست در کنار سایر بخش‌های مختلف اجرایی قرار دارد تا کمک کند ماموریت‌های سازمان به صورت سلامت محقق شود.
سید عیسی حسینی نهادینه شدن حرکت بر مدار قانون و در چهارچوب ضوابط اداری در مجموعه ها را ضروری عنوان کرد و در تشریح وظایف حراست در هر سازمان گفت: درک شرایط، مشکلات و تنگناها و توجه به ماموریت‌ها و اسناد بالادستی، مراقبت و ملاحظات افراد ذی‌نفوذ، جدیت در پیگیری و دفاع حرفه‌ای در پرونده‌های حقوقی و کیفری محاکم و توجه به آموزش‌های تخصصی از جمله وظایف حراست در هر سازمانی است.
وی با اشاره به شرایط امروز تحریم و کمبود منابع و اعتبارات بیان داشت: انتظارات افزایش یافته و این امر هنر مدیران اجرایی و حراستی را می‌طلبد که با ایجاد سلامت سازمانی پایدار، وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.