زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/4/31 دوشنبهخادمی خبر داد:
معاون اول رییس جمهور فردا از آزادراه همت- کرج بازدید می‌کند
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: معاون اول رییس جمهور فردا صبح به منظور بررسی روند اجرای کار و پیشرفت آزادراه همت- کرج از این پروژه بازدید می‌کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی گفت: اسحاق جهانگیری فردا صبح  به منظور بررسی روند اجرای کار و پیشرفت عملیات اجرایی آزادراه همت- کرج از این پروژه بازدید می‌کند.
معاون وزیر راه  وشهرسازی این آزادراه را تکمیل کننده کریدور بین‌المللی شرق به غرب دانست و اظهار داشت: این آزادراه موجب تسهیل دسترسی اهالی شمال کرج به استان های شمالی و تهران از محور جدید می‌شود و بار ترافیکی درون شهری کرج  را با اتصال محور جدید به جاده چالوس و کلاک در دو مسیر رفت و برگشت کاهش خواهد داد.
وی یادآور شد:  طول این پروژه 14.5 کیلومتر است که از انتهای حوزه منطقه 22 شهرداری تهران آغاز و با عبور از منطقه گرمدره و کلاک کرج در محدوده منطقه حصار به جاده چالوس متصل می شود.
خادمی ادامه داد: این پروژه در سه قطعه طراحی شده است که قطعه اول  حدفاصل انتهای منطقه 22 شهرداری تهران تا منطقه گرمدره به طول 5.5 کیلومتر تکمیل  شده و با اتصال به آزادراه تهران کرج در حال بهره برداری است. قطعه دو آزادراه از محدوده گرمدره تا شهرک جهان نما شهر کرج به طول 4.6کیلومتر است و قطعه سه نیز از شهرک جهان نما تا جاده چالوس به طول 4.5 کیلومتر طراحی شده است.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه تاکید کرد: با بهره‌برداری از این پروژه کلیه محورهایی که از سمت غرب مثل استان‌های قزوین، زنجان، تبریز و استان‌های شمالی که به این مسیر اتصال پیدا می‌کنند از گره‌های محدوده شهر کرج رها می‌شوند و 35 درصد ترافیک مسیرها به آزادراه همت- کرج منتقل خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.