زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/4/19 چهارشنبه
سفر به استان های مرکزی، لرستان و اصفهان؛ 20 کیلومتر دیگر از بزرگراه داران-دورود بهره برداری می شود
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از بزرگراه داران- دورود گفت: با توجه به اهمیت این محور در اتصال اصفهان به استان‌های لرستان، مرکزی و خوزستان و نقش محوری آن در کاهش ترافیک و افزایش ایمنی در مسیر، 20 کیلومتر دیگر از این محور سالجاری تکمیل و بهره‌برداری می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی صبح امروز در سفر به اصفهان، لرستان و مرکزی از پروژه‌های زیرساختی حمل و نقل در دست اجرای این استان‌ها بازدید کرد.
معاون وزیر راه  وشهرسازی در بازدید از محور داران- دورود- الیگودرز  طول این محور را 150 کیلومتر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر 110 کیلومتر از این مسیر زیرعبور ترافیک قرار دارد.
وی طول قطعات اجرایی در این بزرگراه را 25 کیلومتر دانست و افزود: از این میزان 7 کیلومتر زیرعبور قرار دارد و 18 کیلومتر نیز در مرحله عملیات آسفالت است.
 خادمی تکمیل شدن این محور را در اتصال استان اصفهان به استان‌های مرکزی، لرستان و خوزستان مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: در بازدید امروز پروژه بسیار فعال بود و با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته احداث باند دوم 9 کیلومتر از این محور در استان لرستان طی چهار ماه آینده تکمیل خواهد شد.
وی افزود: برنامه‌ریزی شده است تا پایان سالجاری 20 کیلومتر دیگر از این محدوده تکمیل و زیرعبور ترافیک قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه در این سفر همچنین در بازدید از کنارگذر دورود گفت: عملیات اجرایی این کنارگذر به طول 12 کیلومتر به همراه چهار تقاطع غیرهمسطح با پیشرفت فیزیکی 50 درصد در حال اجرا است.
وی با اشاره به مشکلات تملک اراضی در این کنارگذر ادامه داد:  با توجه با مشکلات ارزیابی در احداث کنارگذر‌ تاکنون 10 میلیارد تومان اعتبار برای  تملک اراضی در این محدوده هزینه شده است.
 
خادمی در بازدید از عملیات اجرایی پروژه احداث باند دوم بروجرد- توره در استان لرستان نیز یادآور شد: این محور 24 کیلومتر طول دارد که مناقصه عملیات اجرایی 7.5 کیلومتر ابتدایی آن در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: عملیات اجرایی در این بخش از محور با توجه به معارضین منطقه اندکی با مشکل رو‌به‌رو است و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده تا اعتبار مورد نیاز برای تملک اراضی آن از محل اعتبارات سال 1398 تامین شود.
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه با اشاره به عملیات اجرایی در 16.5 کیلومتر از این محور افزود:‌ این بخش نیز با پیشرفت فیزیکی 60 درصدی در حال اجرا است و طبق اولویت ‌بندی صورت گرفته اجرای آسفالت گردنه زالیان  در دستور کار قرار گرفته تا هرچه زودتر تکمیل شود.
خادمی در خصوص عملیات اجرایی بخش‌های دیگر این محور توضیح داد و گفت: از کیلومتر 14 تا 20 این محور در مرحله اجرای عملیات خاکی و ابنیه فنی است و در بخش انتهایی پروژه نیز یک لایه آسفالت بیندر اجرایی شده است.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.