زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/3/22 چهارشنبهمعاون ساخت وتوسعه راه‌ها:
آغاز عملیات بهسازی راه اصلی جم- پالایشگاه گاز فجر
معاون ساخت وتوسعه راه‌ها خبر داد:‌ با حضور نماینده مردم شهرهای جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی عملیات بهسازی 15 کیلومتر از راه اصلی جم- پالایشگاه گاز فجر جم با هدف اصلاح مشخصات هندسی مسیر و با اعتبار 700 میلیارد ریال آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، صبح امروز با حضور معاون ساخت وتوسعه راه‌ها و نماینده شهرهای جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی عملیات بهسازی راه اصلی جم- پالایشگاه گاز فجر جم آغاز شد.
محمدرضا کدخدازاده مسیر این پروژه را در جنوب شرق استان بوشهر در محدوده شهرستان جم اعلام کرد و گفت: این محور مسیر ارتباطی بین شهرهای ریز، انارستان و پالایشگاه جم با شهر جم است و  با توجه به ترافیک بالای این مسیر بهسازی آن نقش موثری در افزایش ایمنی، سرعت و کاهش طول مسیر ارتباطی با پالایشگاه دارد.
وی اظهار داشت: عملیات بهسازی از خروجی شهر جم تا روستای قائدی در گذشته مطالعه شده  و بخشی از آن نیز از شهر جم تا روستای بابا مبارکی به صورت چهارخطه و از میدان تا ابتدای ورودی تل قلعه به صورت دو خطه بهسازی شده است.
کدخدازاده با اشاره به طول 15 و نیم کیلومتری مسیر ادامه داد: بهسازی مسیر با هدف اصلاح مشخصات هندسی شامل افزایش شعاع قوسی افقی مسیر به حداقل 250 متر به منظور افزایش دید و نیز کاهش شیب طولی مسیر به حداکثر 6 درصد اجرایی شده است.
معاون ساخت وتوسعه راه‌ها تاکید کرد: در این عملیات همچنین تعداد 15 دستگاه آبروی جدید احداث خواهد شد و 27 دستگاه آبرو نیز تعریض می‌شود.
وی اعتبار مورد نیاز برای این طرح را 700 میلیارد ریال دانست و افزود: به منظور اجرایی شدن این پروژه 520 هزار متر مکعب خاکبرداری ترانشه، 380 هزار متر مکعب خاکریزی، 39 هزار و 500 متر مربع قالب بندی، 130 تن آرماتور، 34 هزار متر مکعب بتن ریزی، 41 هزار تن آسفالت، 31 هزار متر مکعب زیراساس و 24 هزار متر مکعب اساس صورت خواهد گرفت.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.