زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/3/5 يكشنبهمعاون وزیر راه وشهرسازی
آزادراه همت- کرج پایان تابستان آماده بهره‌برداری می‌شود
معاون وزیر راه وشهرسازی آزادراه همت- کرج را موجب رفع گلوگاه‌های ترافیکی پایتخت و استان البرز دانست و گفت:‌ طی چند ماه گذشته روند اجرایی این پروژه سرعت چشمگیری داشته است و تلاش می‌شود طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان تابستان آماده بهره‌برداری شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی در بازدید از آزادراه همت- کرج با اشاره به اهمیت این پروژه در ساماندهی ترافیک پایتخت و استان البرز گفت: در حال حاضر کلیه جبهه‌های کاری در این پروژه فعال است و تلاش می‌شود تا طبق برنامه زمان‌بندی تا پایان تابستان تکمیل و آماده‌ بهره‌برداری شود.
وی با اشاره به طول 14.5 کیلومتری این آزادراه اظهار داشت: بهره‌برداری از این آزادراه تاثیر بسیاری در کاهش ترافیک فعلی تهران و استان البرز دارد و بخش فراوانی از توقف‌‌های طولانی  در مسیر تهران به کرج را از بین می‌برد.
معاون وزیر راه و شهرسازی حذف گلوگاه‌های ترافیکی استان البرز و کلیه محورهایی که از غرب کشور به ویژه استان‌های قزوین، زنجان، تبریز و... وارد این استان می‌شوند را از دیگر مزایای بهره‌برداری از این پروژه برشمرد و ادامه داد: با بهره‌برداری از این آزادراه 35 درصد از بار ترافیکی محورهای مواصلاتی استان تهران و البرز به این آزادراه منتقل می‌شود.
خادمی تاکید کرد: خوشبختانه  روند اجرایی این پروژه طی چند ماه گذشته سرعت چشمگیری داشته است و در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی 92 درصد مراحل نهایی اجرا را طی می‌کند.
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه بهره‌برداری از پنج آزادراه مهم را از اولویت‌های سالجاری عنوان کرد و گفت: با توجه به تاثیر آزادراه همت-کرج به عنوان یکی از 5 آزادراه مهم در ساماندهی ترافیک، تامین منابع و مصالح مورد نیاز این پروژه در اولویت‌ دولت قرار دارد و سرمایه‌گذار نیز با به کارگیری تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز این پروژه را طبق برنامه زمان‌بندی پیش می‌برد.
گفتنی است:‌ این آزادراه تکمیل کننده کریدور بین‌المللی شرق به غرب کشور است که با بهره‌برداری کامل از آن علاوه بر کاهش زمان سفر و افزایش ایمنی شاهد کاهش بار ترافیکی درون شهری کرج با اتصال محور جدید به محور چالوس و کلاک و تسهیل دسترسی اهالی شمال کرج به استان های شمالی و تهران خواهیم بود.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.