زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/2/10 سه شنبهمعاون وزیر راه و شهرسازی:
آزادراه اصفهان-شیراز 72 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
معاون وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی آزادراه اصفهان- شیراز را 72 درصد اعلام کرد و گفت: هم اکنون 178 جبهه کاری، بیش از هزار نفر نیروی انسانی و 2 هزار دستگاه ماشین‌آلات در پروژه به کار گرفته شده است و در صورت تامین به موقع اعتبارات این پروژه در سالجاری آماده بهره‌برداری می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، صبح امروز معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه رییس و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از روند اجرایی این پروژه بازدید کرد و گفت: هم اکنون 178 جبهه کاری، بیش از هزار نفر نیروی انسانی و 2 هزار دستگاه ماشین آلات در پروژه به کار گرفته شده است.
خیراله خادمی با تاکید بر تامین به موقع منابع اعتباری مورد نیاز از سوی دولت و بخش خصوصی بیان داشت: ظرفیت و امکانات اجرایی در این پروژه کافی است به نحوی که 5 دستگاه کارخانه تولید آسفالت، 13 دستگاه ماشین سنگ شکن و تولید مصالح در این پروژه فعال است و در صورت تامین به موقع اعتبارات این پروژه تا پایان سالجاری آماده بهره‌برداری می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی این پروژه را 72 درصد اعلام کرد و افزود: در حال حاضر زیرسازی این پروژه 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و روسازی کل پروژه نیز با 45 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.
وی در خصوص روسازی این آزادراه توضیح داد و گفت: اصفهان- شیراز نخستین آزادراه کشور است که روسازی بتنی  در 54 کیلومتر آن حدفاصل ایزدخواست تا آباده اجرایی می‌شود و در حال حاضر 16 کیلومتر آن به اتمام رسیده و عملیات آسفالت نیز در 35 کیلومتر تکمیل شده است.
خادمی حجم عملیات خاکی صورت گرفته در این پروژه را 52 میلیون و 788 هزار مترمکعب دانست و افزود: 842 هزار و 780 متر مکعب بتن ابنیه فنی، احداث بیش از 571 پل زیر 10 متر و 46 پل بزرگ، 289 هزار متر مربع روسازی بتنی و 6 میلیون و 300 هزار تن مصالح سنگی بخشی از اقدامات صورت گرفته در این پروژه محسوب می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی احداث این آزادراه را موجب صرفه‌جویی بیش از 1200 میلیارد ریالی با کاهش مصرف سوخت، استهلاک ماشین‌آلات و تصادفات جاده‌ای اعلام و تاکید کرد: این آزادراه به طول 338 کیلومتر زمان سفر را نسبت به مسیر فعلی 2 ساعت کاهش می‌دهد.
 
كلمات كليدي : به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، صبح امروز معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه ریی

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.