زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1397/9/26 دوشنبه
کسب رتبه نخست شرکت ساخت در تحقق دولت الکترونیک/ نمایش سامانه های الکترونیک در نمایشگاه
معاون توسعه مدیریت و منابع با تاکید بر کسب رتبه اول شرکت ساخت وتوسعه در میان دستگاه های دولتی در تحقق دولت الکترونیک گفت: در همین راستا در نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته سامانه های الکترونیکی شرکت نمایش داده شد که این اقدام با توجه به پروژه محور بودن فعالیت ها در شرکت و لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی یکپارچه، از سوی وزیر راه و شهرسازی مورد استقبال قرار گرفت.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، شاپور پولادی کسب رتبه اول میان دستگاه های دولتی را حاصل هوشمند سازی بانک اطلاعاتی، تعاملات سازمانی و یکپارچگی خدمات، اقدامات و برنامه ریزی های گسترده دانست و گفت: با توجه به پروژه محور بودن ماهیت فعالیت های شرکت، راه اندازی سامانه های الکترونیکی گام مهمی در ایجاد بانک اطلاعاتی یکپارچه، تسهیل در فرآیندهای مدیریتی و سهولت ارتباطات است.

بهبود عملکرد، شفافیت مالی و صرفه جویی در زمان و هزینه با سامانه" پی وب"

سرپرست دفتر مدیریت پروژه ها نیز در همین راستا ارسال الکترونیکی صورت وضعیت ها را یکی از مهمترین سامانه های راه اندازی شده معرفی و عنوان کرد:‌ در این راستا دفتر مدیریت پروژه ها با راه اندازی سامانه "پی وب" و ارسال الکترونیکی صورت وضعیت ها اقدام به تسهیل فرآیندهای مالی پروژه ها کرده است.
پیروزفر تاکید کرد: بهره برداری از این سامانه موجب بهبود عملکردها، شفافیت مالی و صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.
وی در تشریح بخش های مختلف این سامانه گفت: امکان ثبت متره، برآورد، صورت وضعیت و تعدیل، امکان دریافت گزارش و نموردارهای مدیریتی، ثبت تغییرات پروژه، امکان ثبت درخواست تخصیص بودجه، بررسی سقف بودجه برای تایید نهایی و ... بخشی از امکانات موجود بر روی این سامانه است.
پیروزفر سامانه مدیریت پروژه ها(سامع) و داشبورد مدیریتی را یکی دیگر از اقدامات در راستای تحقق دولت الکترونیکی اعلام کرد و گفت:‌ این سامانه نیز به منظور ایجاد بانک اطلاعاتی یکپارچه، تهیه گزارش های مدیریتی، دریافت الکترونیکی مستندات راه اندازی شده است که مستندات قراردادها در این سامانه از سوی شرکت های مهندسین مشاور ثبت  و از سوی کارشناسان شرکت ساخت مورد بررسی و تایید قرار می گیرد.
در پایان گفتنی است علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر تا 27 آذرماه می توانند به نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته غرفه شرکت ساخت وتوسعه  مراجعه کنند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.