زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1397/4/19 سه شنبهمعاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
انعقاد قرارداد قطعه 3 آزادراه کنارگذر شرق اصفهان/ پیشرفت 65 درصدی قطعه 1 و 2
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از آزادراه کنارگذر شرق اصفهان از انعقاد قرارداد ساخت قطعه 3 این پروژه خبر داد و گفت: عملیات اجرایی قطعات 1 و 2 این پروژه با پیشرفت فیزیکی حدود 75 درصد در حال انجام است و امروز شاهد انعقاد قرارداد قطعه 3 آن با حضور معاون اول رییس جمهور هستیم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، صبح امروز معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه هیاتی به ریاست معاون اول رییس جمهور به استان اصفهان سفر و از پروژه آزادراه کنارگذر شرق اصفهان بازدید کرد. 
خیراله خادمی در این بازدید با اشاره به اهمیت این پروژه در کاهش ترافیک درون شهری اصفهان گفت: این آزادراه به طول 93 کیلومتر با هدف تکمیل کریدور اصلی آزادراهی شمال-جنوب کشور در ۳ قطعه اجرایی طراحی شده که دو قطعه آن به طول 63 کیلومتر در دست اجراست و امروز شاهد انعقاد قرارداد ساخت قطعه 3 آن با حضور معاون اول محترم رییس جمهور خواهیم بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی کاهش ۷۵ دقیقه ای زمان و ۲۵ کیلومتری طول مسیر را از جمله مزایای این طرح عنوان کرد و افزود: قطعات اول و دوم آزادراه کنارگذرشرق اصفهان با پیشرفت فیزیکی حدود 75 درصد در حال احداث است که با توجه به اهمیت این پروژه تسریع در عملیات اجرایی آن در دستور کار قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه ساخت این پروژه با مشارکت 70 درصدی بخش خصوصی و 30 درصدی دولت در دست اجراست اظهار داشت: در حال حاضر بالغ بر 492 نفر نیروی انسانی به طور مستقیم و حدود 142 دستگاه ماشین آلات در این پروژه در حال کار هستند.
خادمی در این بازدید با تاکید بر اهمیت بحث معماری و منظر راه در راه های کشور از طرح ویژه این آزادراه در این زمینه خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته برنامه ویژه ای برای منظر و معماری راه در این آزادراه طراحی شده که بر اجرای کامل آن تاکید داریم.
گفتنی است آزادراه کنارگذر غرب اصفهان به طول 90 کیلومتر در سال های قبل به بهره برداری رسیده و هم اکنون زیر عبور قرار دارد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.