زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1397/4/13 چهارشنبهمعاون وزیر راه در بازدید از پروژه‌های استان فارس مطرح کرد:
تسریع در روند اجرای بزرگراه شیراز- فسا- داراب- گهکم
معاون وزیر راه وشهرسازی در سفر به استان فارس بزرگراه شیراز-فسا- داراب-گهکم را موجب تکمیل شدن بخش دیگری از کریدور شمال- جنوب کشور دانست و بر تسریع در عملیات اجرایی این بزرگراه در محدوده شهرستان داراب تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی صبح امروز به منظور بازدید از پروژه‌های راهسازی فارس به این استان سفر کرد و در خصوص بزرگراه شیراز-فسا- داراب-گهکم گفت: این محور موجب ارتباط استان فارس با استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان است و از این نظر یکی از محورهای شریانی و پرتردد کشور محسوب می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی طول این پروژه را 350 کیلومتر اعلام کرد و افزود:‌ 280 کیلومتر این محور در استان فارس قرار دارد که از این میزان 150 کیلومتر آن تکمیل شده است، 60 کیلومتر در دست اجرا است و عملیات اجرایی 70 کیلومتر نیز آغاز نشده است.
خادمی با تاکید بر تسریع در آغاز عملیات اجرایی این محور در محدوده شهرستان داراب خاطرنشان کرد:‌ این بزرگراه موجب تکمیل شدن بخش دیگری از کریدور شمال- جنوب کشور می‌شود و از نظر ارتباط شهرستان داراب با مرکز استان و توسعه صنعت کشاورزی و دامداری در این شهرستان ضروری است تا عملیات اجرایی این محدوده نیز هرچه سریعتر آغاز شود.
معاون وزیر راه وشهرسازی پیشرفت فیزیکی این بزرگراه را 59 درصد اعلام کرد و بیان داشت: با توجه به اهمیت این محور به منظور تکمیل بزرگراه در سالجاری مبلغ 190 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه در ادامه سهم استان فارس از شبکه  راه اصلی و بزرگراه‌ی کشور را 17درصد دانست و افزود: طول راه اصلی و بزرگراه‌های کشور 42 هزار و 164 کیلومتر است که بیش از 3 هزار کیلومتر آن در استان فارس واقع شده است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.