اخبار برگزیده
خیراله خادمی
پیام معاون وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: جهان امسال در حالی به استقبال روز ارتباطات می رود که شیوع ویروس کرونا سبک جدیدی از ارتباطات و بهره گیری از فن آوری های آن را به ما آموخت و حضور رسانه را در زندگی همه ساکنین کره خاکی بیش از پیش پررنگ تر کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی صادر کرد.
 
خیراله خادمی در این پیام آورده است:
 
"به نام آفریننده زیبایی ها
17 ماه مه میلادی برابر با 27 اردیبهشت ماه هجری شمسی، بنام روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است. این روز یادآور تأسیس اتحادیه جهانی مخابرات در سال 1865 و امضاء نخستین کنوانسیون جهانی ارتباطات دور برد است. جهان امسال در حالی به استقبال روز ارتباطات می رود که درگیر ویروس مهلک کرونا(کوید 19) است . شیوع این ویروس سبک جدیدی از ارتباطات و بهره گیری از فن آوری های آن را به ما آموخت و حضور رسانه را در زندگی همه ساکنین کره خاکی بیش از پیش پررنگ تر کرد. رسانه دیگر تهدید  نیست بلکه فرصتی است برای ارتباط بیشتر. فضای مجازی علاوه بر ادامه رسالت سنتی اطلاع رسانی خویش، بار آموزش را نیز به دوش می کشد و برگزاری  کلاس ها ، دوره ها و سمینارهای آموزشی را از راه دور میسر کرده است. در زندگی مردم نیز تحمل وضعیت قرنطینه و فاصله اجتماعی بدون بهره مندی از ارتباطات مجازی قابل تصور نیست. توجه و رویکرد مردم به فضای مجازی سرآغازی است برای ارتباط ، پاسخگویی و گفتگوی بیشتر بین سازمان ها و مردم و در نتیجه ایجاد همدلی و همسویی بیشتر. به امید آن که ثمره این ارتباط و تعامل در رشد اجتماعی، اقتصادی، محیط زیست و توسعه پایدار ایران عزیزمان  بیش از پیش اثر بخش واقع شود.
اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان و دست اندرکاران عزیز عرصه اطلاع رسانی به ویژه همکاران خویش در روابط عمومی که خدمت خود را فقط یک شغل ندانسته و با شوق و علاقه وصف ناپذیر به مخاطبان خود عشق ورزیده  و روحشان با ایستایی و سکون منافات دارد تبریک عرض نموده و از تلاش وافر این عزیزان در آگاهی بخشی به جامعه و ایجاد امید و نشاط بین کارکنان شرکت ساخت  تقدیر و تشکر می نمایم. "