اخبار برگزیده
تشکری
در غرفه شرکت ساخت و توسعه صورت می پذیرد رونمایی از طرح جامع منظر راه های کشور در نمایشگاه حمل و نقل مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه از آغاز سومین نمایشگاه بین‌الملی حمل و نقل و صنایع وابسته خبر داد و گفت: در این دوره از نمایشگاه ضمن ارایه عملکرد شرکت ساخت وتوسعه در گسترش شبکه راه‌های کشور، از طرح جامع منظر راه‌های کشور رونمایی می‌شود و با توجه به کسب رتبه اول در تحقق دولت الکترونیک سامانه‌های الکترونیک موجود نیز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، وحید تشکری برگزاری نمایشگاه را فرصت مناسبی  برای ارایه عملکرد‌ها، اقدامات و نوآوری‌های شرکت برشمرد و گفت:‌  در سومین نمایشگاه حمل ونقل و صنایع وابسته دستاوردهای شرکت ساخت در سال طلایی توسعه شبکه راه‌آهن کشور و تکمیل کریدورهای ریلی و همچنین اتصال پنج مرکز استان به شبکه سراسری راه‌آهن ارایه خواهد شد.
وی افزود: ارایه عملکردها و برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ در توسعه شبکه جاده‌ای و افزایش سطح سرویس محورهای مختلف با اولویت تکمیل و  رفع گلوگاه‌های شبکه آزادراهی کشور نیز بخش دیگری از این اقدامات است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل همچنین از رونمایی طرح منظر راه‌های کشور در این دوره از نمایشگاه خبر داد  و بیان داشت: شرکت ساخت وتوسعه به عنوان متولی ساخت انواع راه‌ها در ایران با همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شرکت بازآفرینی شهری ایران، مرکز تدوین مقررات ایمنی حمل و نقل، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و دانشگاه شهید بهشتی اقدام به ایجاد کارگروهی جهت مطالعات پیرامون منظر راه در کشور کرد که حاصل آن پنج جلد کتاب با عنوان طرح جامع منظر راه‌های کشور است.
تشکری با تاکید بر کسب رتبه اول شرکت ساخت وتوسعه در تحقق دولت الکترونیک اعلام کرد: در همین راستا سامانه‌های الکترونیکی راه‌اندازی شده به صورت مجزا در غرفه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
وی در پایان از این نمایشگاه‌‌ به عنوان محلی برای گردهمایی متخصصان و کارشناسان حوزه حمل و نقل یاد کرد و گفت: امید است این موقعیت دستاوردهای چشمگیری در توسعه و آبادانی کشور به همراه داشته باشد.