زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار روز

1398/10/7 شنبهمعاون وزیر راه و شهرسازی:
17 کیلومتر از محور ساری- تاکام تا دهه فجر تکمیل می‌شود
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 17 کیلومتر از محور ساری- تاکام تا دهه فجر امسال آماده بهره‌برداری می‌شود و بدین ترتیب ترافیک کوتاه‌ترین مسیر دسترسی شهر ساری به سمنان برطرف خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی در بازدید از محور ساری- تاکام این پروژه را بخشی از کریدور میانبر شمال- جنوب دانست و گفت: این پروژه 21 کیلومتر و در دو قطعه اجرایی در حال احداث است. هم اکنون دیوارسازی‌های پایین دست و زیرسازی در قطعه یک به طول 13 کیلومتر به اتمام رسیده و دیوارسازی‌ و زیرسازی در بخشی از قطعه دو نیز انجام شده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر بخش عمده محور در مرحله اجرای روسازی بتنی است  و همچنین توسط دو اکیپ اجرایی عملیات آسفالت در حال انجام است.
خادمی با توجه به پیشرفت عملیات اجرایی پروژه اظهار داشت: 17 کیلومتر از محور ساری- تاکام در دهه فجر آماده بهره‌برداری می‌شود و بدین ترتیب ترافیک کوتاه‌ترین مسیر دسترسی شهر ساری به سمنان برطرف می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص عملیات اجرایی بخش باقیمانده محور گفت: همزمان عملیات اجرایی 4 کیلومتر باقیمانده نیز در دست اقدام بوده و برنامه ریزی شده است تا طی 4 ماه تکمیل شود.
وی با تاکید بر اهمیت بهره‌برداری از این محور افزود: محور ساری- تاکام یکی از نقاط شریانی منطقه است که ترافیک در آن به ویژه تعطیلات و آخر هفته‌ها گاهی به 10 کیلومتر  می‌رسد و می‌توان حجم ترافیک جاده ساری به کیاسر در ایام بهار و تابستان و به ویژه در ایام نوروز را با جاده‌های ارتباطی پایتخت به شمال کشور مقایسه کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.