زیربناهای حمل ونقل ریلی
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار برگزیده

1398/11/14 دوشنبهبا حضور معاون رییس جمهور
بخش دیگری از بزرگراه بابا میدان-گچساران-بهبهان به بهره‌برداری رسید
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه در راستای تکمیل کریدور شرق به غرب کشور، 11 کیلومتر دیگر از بزرگراه بابامیدان- گچساران- بهبهان با اعتبار 360 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر از بهره‌برداری 11 کیلومتر دیگر از بزرگراه بابامیدان- گچساران- بهبهان با حضور محمد باقر نوبخت خبر داد و گفت: این محور به عنوان شاهراه ارتباطی پنج استان فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، اصفهان و خوزستان شناخته می‌شود و از آنجا که ترافیک عبوری بسیار بالایی دارد ارتقاء کیفیت و ظرفیت آن ضروری است.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: بزرگراه بابامیدان- گچساران- بهبهان واقع در رشته کوه‌های زاگرس به طول  145 کیلومتر، بخشی از کریدور شرق به غرب کشور است و تکمیل آن موجب بالا بردن ظرفیت و افزایش سطح سرویس مسیر، کاهش سوانح رانندگی، تسهیل در آمد و رفت، رونق اقتصادی و اجتماعی منطقه خواهد بود.
خادمی در خصوص وضعیت پیشرفت قطعات مختلف این محور اظهار داشت: بزرگراه بابامیدان- گچساران- بهبهان در پنج قطعه طراحی شده که قطعه سه محور به طول 40 کیلومتر است و 25 کیلومتر آن زیرعبور قرار دارد و امروز نیز 11 کیلومتر دیگر آن زیرعبور قرار گرفته است.
وی این محور را موجب اتصال بنادر استان های بوشهر و خوزستان به مرکز کشور دانست و گفت:‌ به منظور احداث این بخش از پروژه 360 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه  حجم خاکریزی در این بخش از  پروژه را 610 هزار متر مکعب اعلام کرد و ادامه داد: به منظور ساخت این بزرگراه 180 هزار متر مکعب خاکریزی، 38 هزار متر مکعب اساس،  18 هزار متر مکعب بتن‌ریزی صورت گرفته است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ

با ما در تماس باشید

تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3

تلفن تماس:02126400318

پست الکترونیکی:info@cdtic.ir

کد پستی:

1916615813
ساعات حضور :‌ از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 16:15 عصر


.