ب
ب
با حکم وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت

انتصاب مدیرعامل شرکت ساخت به عنوان مجری راه آهن خواف-هرات

با ابلاغ وزیر راه و شهرسازی دکتر خادمی به عنوان مجری طرح مطالعه و احداث قطعه 3 راه آهن خواف-هرات منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، عباس آخوندی در ابلاغی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه را به عنوان  مجری طرح مطالعه و احداث قطعه 3  راه آهن خواف-هرات منصوب کرد.

وزیر راه و شهرسازی در این ابلاغ خطاب به خادمی آورده است:

" نظر به تعهد، تجربه و تخصص جناب‌عالی در رابطه با ایجاد زمینه مساعد همکاری و اجرای تعهدات جمهوری اسلامی ایران در بازسازی کشور افغانستان به موجب این ابلاغ به عنوان مجری طرح مطالعه و احداث قطعه 3 راه‌آهن خواف-هرات منصوب می شوید تا ضمن هماهنگی لازم با معاونت برنامه ریزی و مدیریت منابع نسبت به انجام هرچه بهتر پروژه اقدام نمایید.

در ضمن به استناد تبصره یک ماده (53) قانون محاسبات عمومی کشور، اختیارات اینجانب ناشی از مواد 17، 19، 20، 21، 52 و 53 قانون مزبور و همچنین بند (ب) ماده واحده قانون نحوه هزینه نمودن اعتباراتی که به موجب قانون از رعایت قانون محاسبات عمومی و سایر مقررات دولت مستثنی می باشند در طرح مذکور به جناب‌عالی تفویض می گردد تا با رعایت قوانین و مقررات، دستورالعمل ها، آیین نامه ها و مفاد موافقتنامه های مربوطه با مسئولیت خود اقدام نمایید. امید است در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید. "

شناسه مطلب : 3902|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *