ب
ب

دیدار صمیمانه معاون وزیر راه و شهرسازی با کارکنان

معاون وزیر راه و شهرسازی در دیدار صمیمانه عصر امروز خود با کارکنان گفت: از همه شما عزیزان تقاضا دارم تا با تمام توان برای به ثمر نشستن اهداف ترسیم شده در حوزه زیرساخت های حمل و نقل تلاش کنید، زیرا که آبادانی کشور امری موثر در کیفیت زندگی تمامی نسل های ما است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی عصر امروز در دیداری صمیمانه به گفتگو با کارکنان و شنیدن مشکلات و مسائل آنها پرداخت.
در این دیدار خیراله خادمی ضمن تشکر از تلاش های شبانه روزی همکاران اظهار امیدواری کرد تا با ایجاد بسترهای لازم شاهد ارتقا سرمایه اجتماعی و بهبود کیفیت زندگی کارکنان باشیم، امری که در نهایت به تعالی سازمان منجر خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت شرکت ساخت و توسعه در عرصه عمران و آبادانی کشور، یادآور شد: توسعه زیرساخت های حمل و نقل امری موثر در توسعه اقتصادی کلان جامعه به حساب می آید و همین امر نشان از وظیفه سنگین و مسئولیت اجتماعی خطیر کارکنان شرکت دارد.
خادمی اتکا به توان مهندسان داخلی در اجرای پروژه های زیرساختی را نشان از همت و روحیه جهادی حاکم بر جامعه مهندسی کشور دانست و اضافه کرد: از همه شما عزیزان تقاضا دارم تا با تمام توان برای به ثمر نشستن اهداف ترسیم شده در حوزه زیرساخت های حمل و نقل تلاش کنید زیرا که آبادانی کشور امری موثر در کیفیت زندگی تمامی نسل های ما است.

شناسه مطلب : 3893|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *