ب
ب
ناطق نوری گفت:

همکاری وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان؛ عامل شتاب گرفتن ساخت آزادراه تهران-شمال

مسئول گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری در بازدید از منطقه یک آزادراه تهران- شمال گفت: خوشبختانه وزارت راه و شهرسازی در این فرصت کوتاه و شرایط کنونی کشور با توجه به کمبود امکانات پروژه آزاد راه تهران- شمال را با پیشرفت فیزیکی قابل قبولی پیش برده است و روند حداث آن در طول سه سال گذشته پیشرفت مطلوبی داشته است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، صبح امروزحجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری، مسئول گروه بازرسی دفتر مقام معظم رهبری به همراه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان از منطقه یک آزادراه تهران- شمال بازدید کرد.

ناطق نوری با اشاره به روند کند پیشرفت این آزادراه در طول سال‌های گذشته بیان کرد: با روی کار آمدن دولت یازدهم و با همکاری وزارت راه و شهرسازی به عنوان کارفرما و بنیاد مستضعفان به عنوان مجری پروژه، خوشبختانه در این فرصت کوتاه و شرایط کنونی کشور با توجه به کمبود امکانات پروژه آزادراه تهران–شمال پیشرفت فیزیکی قابل قبولی داشته و مسئولان عملکرد مطلوبی در این پروژه داشتند.

وی با اشاره به صعوبت اجرای آزادراه تهران- شمال و کوهستانی بودن منطقه اظهار داشت: در بازدید امروز از منطقه یک آزادراه تهران- شمال شاهد پیچیدگی‌های این طرح و وجود شرایط خاص این منطقه بودم و به طور قطع اجرای چنین پروژه عمرانی در این منطقه بسیار دشوار است.

ناطق نوری با تاکید بر اینکه آزادراه تهران- شمال در طول سه سال گذشته پیشرفت فیزیکی مطلوبی داشته است گفت: بازدید امروز نشان داد میزان پیشرفت فیزیکی با گزارش کارهای ارائه شده منطبق است و از زمان‌بندی پیش‌بینی شده عقب‌تر نیست.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر پیشرفت مطلوب آزادراه تهران- شمال، به کارگیری نیروی انسانی فنی و اشتغال تعداد بسیاری از جوانان ایرانی، امتیاز دیگر این پروژه است.

شناسه مطلب : 3825|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *