ب
ب
معاون ساخت وتوسعه راه‌ها:

افتتاح 10 کیلومتر از محور هراز در هفته دولت

معاون ساخت وتوسعه راه‌ها در بازدید از محور هراز خبر داد: 10 کیلومتر دیگر از محور هراز محدوده پل سیاه بیشه تا روستای ناندل در هفته دولت به‌بهره برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیرالله خادمی در بازدید از کل محور هراز گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و افزایش جبهه‌های کاری، 10 کیلومتر دیگر از محور هزار حدفاصل سیاه بیشه تا روستای ناندل در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: این 10 کیلومتر شامل دو دستگاه تونل به طول یک کیلومتر، یک دستگاه پل بزرگ با دهانه 47 متری و دیوارسازی به طول هشت کیلومتر است.

معاون ساخت وتوسعه راه‌ها با اشاره به تاکید وزیر راه و شهرسازی مبنی بر تسریع در عملیات اجرایی این محور اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان مهر ماه تونل آبشار به طول هزار و 100 متر در محدوده پلور به بهره برداری برسد که نقش بسیار مهمی در گشایش گره ترافیکی این مسیر دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم به منظور اتمام عملیات اجرایی 10 کیلومتر دیگر این مسیر شامل تونل شماره 5 و 6  به طول سه کیلومتر در محدوده بایجان، محدوده پارک جنگلی به طول 4 کیلومتر و تونل شماره 1 محدوده لهاش تا سیاه بیشه  و راه‌های طرفین به طول سه کیلومتر صورت گرفته است.

خادمی با اعلام این خبر از افتتاح 20 کیلومتر از این مسیر تا پایان سال خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با بهره‌برداری این 20 کیلومتر تا پایان سال محدوده پلیس راه بایجان تا آمل به طول 60 کیلومتر پیوسته بزرگراه می‌شود.

وی اظهار داشت: طول این پروژه در محدوده استان مازندران 101 کیلومتر است که 46 کیلومتر از باند دوم مسیر در سال‌های گذشته به بهره‌برداری رسیده  و دارای 17 کیلومتر تونل است که تا کنون 12 کیلومتر آن حفاری شده است و عملیات لاینینگ در  5 هزار و 300 متر آن  تمام، که حدود 2 هزار متر آن به بهره‌برداری رسیده است.

شناسه مطلب : 3698|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *