ب
ب

بازدید مدیرعامل و معاونان شرکت ساخت از پایگاه خبری وزارت راه

ظهر امروز مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه به همراه معاونان شرکت از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، ظهر امروز معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه معاونین ساخت و توسعه راهها، آزادراهها و راه آهن ضمن بازدید از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به سوالات خبرنگاران این پایگاه در رابطه با وضعیت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل پاسخ دادند.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با حضور دکتر آخوندی در وزارت راه و شهرسازی با هدف تسهیل دسترسی شهروندان به اخبار و گزارش‌های مجموعه راه و شهرسازی و ایجاد پل ارتباطی مجموعه وزارت راه و شهرسازی  با شهروندان و رسانه‌های کشور آغاز به کار کرد.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به عنوان پایگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه، اطلاعات، خبرها، گزارش‌ها و تحلیل‌ها را از منظر فنی و تخصصی و نگاهی کارشناسانه به مخاطبان ارائه می‌کند. اطلاع رسانی دقیق، صحیح و سریع از حوزه‌های راه،حمل و نقل،مسکن و شهرسازی در سطح ملی، یکپارچه سازی اطلاع رسانی در وزارت راه و شهرسازی و... از مهمترین زمینه‌های فعالیت این پایگاه خبری است. همچنین این پایگاه نقد و نظر کارشناسان، مسئولان و مردم را برای اطلاع مدیران وزارت راه و شهرسازی دریافت و به عنوان پل ارتباطی در جهت پیگیری رفع مشکلات و نقاط ضعف عمل می نماید. گام‌هایی که نتایج آن به صورت گزارش‌های خبری و تحلیلی ارائه می شود.

 

شناسه مطلب : 3615|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *