ب
ب

دومین گردهمایی حوزه های راهسازی غرب و مرکز کشور

مدیرکل ساخت و توسعه راههای منطقه غرب و مرکز کشور از دومین گردهمایی حوزه های راهسازی غرب و مرکز در استان کردستان خبر داد و گفت: به منظور تبادل تجارب و هم اندیشی در رابطه با ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل روسای حوزه ها، مدیران، مجریان و کارشناسان راهسازی در غرب و مرکز کشور گرد هم آمدند تا بتوانند ضمن تعامل بهتر با یکدیگر به وحدت رویه ای در روش ها و راهکارهای ساخت راهها و بزرگراهها دست یایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، دومین گردهمایی حوزه های راهسازی غرب و مرکز کشور از روز سه شنبه به مدت 3 روز در شهر سنندج برگزار شد.

مدیرکل ساخت و توسعه راههای منطقه غرب و مرکز کشور در رابطه با این گردهمایی گفت: برگزاری اگردهمایی هایی از این دست سبب تعامل بیشتر حوزه های ساخت و توسعه راهها در سراسر کشور به یکدیگر و انتقال تجارب مفید خواهد شد که در نهایت در بهبود فرآیند کار موثر خواهد بود.

محمدرضا کدخدازاده بازدید از پروژه های هر منطقه، برگزاری کارگاههای آموزشی و جلسات تخصصی، نشست های بررسی مسائل و مشکلات حوزه ها و بازدیدهای فرهنگی و هنری از مناطق باستانی استان را از جمله برنامه های این گردهمایی عنوان کرد.

وی یادآور شد: در این گردهمایی روسا و کارشناسان حوزه های ساخت و توسعه راههای استان های یزد، کردستان، اصفهان، کرمانشاه، لرستان، خوزستان و زنجان شرکت کرده اند که هرکدام به تشریح وضعیت ساخت و توسعه راهها در مناطق خود خواهند پرداخت.

کدخدازاده در پایان اظهار امیدواری کرد تا برگزاری این جلسات علاوه بر فراهم کردن بسترهای لازم برای دستیابی به عملکرد بهتر در ساخت و توسعه راهها و بزرگراهها به ایجاد وحدت رویه در ساخت راهها و بزرگراهها در کشور دست یابند.

لازم به ذکر است که معاونت ساخت و توسعه راهها و بزرگراهها در شرکت ساخت و توسعه، ساخت راهها و بزرگراهها را در قالب ادارات کل غرب و مرکز، جنوب، شمال، شمال شرق و شمال غرب کشور انجام می دهد که هر کدام از این ادارات کل در استان های تحت پوشش خود دارای حوزه ساخت و توسعه راهها و بزرگراهها هستند.

شناسه مطلب : 3172|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *